Zájezdy do Německa

Spíše než na dovolenou jako takovou se každoročně vypravují do Německa milióny turistů z celého světa za poznáním a obdivováním především architektonických krás této půvabné země. Mnoho turistů také láká bujarý noční život, zábava a dovádění v asi největší atrakci Německa – aquaparku Tropical Islands, či některý ze známých festivalů a slavností jako jsou například pivní Oktoberfest, Slavnosti shánění stád, největší myslivecké slavnosti na světě v Hannoveru nebo nejrůznější hudební festivaly.

V nabídce cestovních kanceláří v posledních letech můžete také najít čím dál více oblíbené poznávací zájezdy, které trvají jenom asi 3 dny. Jedná se o takzvané Eurovíkendy. Pro tyto zájezdů jsou vybírány jenom ty nejatraktivnější oblasti z celého Německa. Objednáte-li si Eurovíkend v Německu, strávíte několik dní, nebo obvykle víkend, kouzelnými poznávacími výlety za nejkrásnějšími a nejznámějšími památkami a zajímavostmi Německa.

Proč si z pestré nabídky zájezdů vybrat právě Eurovíkendy? Obrovskou výhodou tohoto typu pobytu je určitě fakt, že kromě výběru hotelu a typu památek, které byste chtěli z nabídka cestovní kanceláře vidět, za Vás všechno zařizuje právě agentura. Ať již se jedná o ubytování, dopravu, zkušeného průvodce či nezbytné pojištění.

Vydáte-li se do Německa „na vlastní pěst“, měli byste vědět základní věci, které budete pro cestu do této nádherné země potřebovat. V první řade jsou to například doklady, které budete potřebovat pro vstup na území Německa. Jelikož je Německo v Schengenském prostoru, postačí Vám jako u všech našich sousedních zemí, bohatě pouze občanský průkaz. Není zde nutné žádné vízum, ani cestovní pas. Pokud tedy necestujete s mladistvými dětmi, které ještě vlastní průkaz nemají. Nejsou-li zapsány ve Vašem občasném průkazu, bude potřeba pas, či jiný doklad, kde uvedeny jsou.

Copyright © 2024 Německo, Spolková republika Německo. | Mapa stránek
Created by:
MFÁčko.cz

Další informace o zemích Evropy jako je Rakousko, nebo sousední Bratislava. Navštivte také blízké Benátky. Nenechte si ujít kouzelné Saint-Tropez. Máte rádi teplo, sluníčko a moře? V tom případě doporučujeme dovolenou ve Španělsku…Ať je léto nebo zima, last minute zájezdy jsou vždycky prima!